Mio architects s.r.o.

Mio architects je architektonický ateliér, který byl založen v roce 2010 spolužáky z vysoké školy, v současné době funguje pod vedením Jany Kratochvílové s týmem tří mladých architektů. V tvorbě nás neomezuje velikost projektů, v portfoliu máme práce malého i velkého rozsahu. Během projektování využíváme řadu prověřených odborníků z různých profesí. V našich projektech se snažíme o stylovou čistotu a nápaditost. Máme rádi hezký design, ale zároveň se nebereme smrtelně vážně a přemýšlíme o lidech, kteří budou prostory obývat.

Zpracováváme všechny fáze projektů od analýz až po realizační dokumentace. U většiny svých projektů provádíme autorský dozor, tak aby výsledná realizace byla perfektní.

Tým tvoří: Jana Kratochvílová (ČKA 4293), Radka Bartošová, Adéla Přibylová

Spolupracovali s námi: Marek Šinágl (zakládající člen), Vít Černý, Pavel Zezula, Josef Dvořák, Juraj Biroš, Jana Šulíčková, Michal Rouha (zakládající člen), Jana Fischerová, Martin Chlanda, Ján Madura, Petr Chochola, Tereza Steiningerová.

Bydlení

Zabýváme se návrhy rodinných domů, bytových domů i obytných komplexů. Projekty zpracováváme od studií až po realizační dokumentace, včetně inženýrské činnosti k získání potřebných povolení.

Interiéry

Navrhujeme interiéry pro bydlení, kancelářské a komerční prostory. Zabýváme se také návrhem vlastních interiérových prvků. K projektům interiérů zpracováváme kompletní dokumentaci.

Komerční stavby

Naší doménou jsou stavby pro sport, administrativu, vzdělání, kulturu a rekreaci. Projektovou dokumentaci zpracováváme ve všech stupních včetně zajištění potřebných povolení.

Veřejný prostor

Přetváříme městské i krajinné prostředí. Zabýváme se návrhy náměstí, promenád, parků a ulic. K těmto projektům zajišťujeme kompletní projektovou dokumentaci včetně potřebných povolení.

Mio architects s.r.o.
Vídeňská 340
252 50 Vestec

IČ: 247 26 559
DIČ: CZ 247 26 559

Zaujala Vás naše práce?

Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma.

E: mio@mioarchitects.cz

English