Mio architects s.r.o.

Jsme architektonický ateliér, který byl založen v roce 2010 Ing. arch. Janou Šimánkovou a Ing. arch. Markem Šináglem. V tvorbě nás neomezuje velikost projektů, v portfoliu máme práce malého i velkého rozsahu. Během projektování využíváme řadu prověřených odborníků z různých profesí.

Zpracováváme všechny fáze projektů od analýz až po realizační dokumentace. U většiny svých projektů provádíme autorský dozor, tak aby výsledná realizace byla perfektní.

Tým tvoří: Jana Šimánková (ČKA 4293), Radka Bartošová, Vít Černý, Adéla Přibylová

Spolupracovali s námi: Pavel Zezula, Josef Dvořák, Juraj Biroš, Jana Šulíčková, Michal Rouha, Jana Fischerová, Martin Chlanda, Ján Madura, Petr Chochola, Tereza Steiningerová.

Bydlení

Zabýváme se návrhy rodinných domů, bytových domů i obytných komplexů. Projekty zpracováváme od studií až po realizační dokumentace, včetně inženýrské činnosti k získání potřebných povolení.

Interiéry

Navrhujeme interiéry pro bydlení, kancelářské a komerční prostory. Zabýváme se také návrhem vlastních interiérových prvků. K projektům interiérů zpracováváme kompletní dokumentaci.

Komerční stavby

Naší doménou jsou stavby pro sport, administrativu, vzdělání, kulturu a rekreaci. Projektovou dokumentaci zpracováváme ve všech stupních včetně zajištění potřebných povolení.

Veřejný prostor

Přetváříme městské i krajinné prostředí. Zabýváme se návrhy náměstí, promenád, parků a ulic. K těmto projektům zajišťujeme kompletní projektovou dokumentaci včetně potřebných povolení.

Mio architects s.r.o.
Vídeňská 340
252 42 Vestec

IČ: 247 26 559
DIČ: CZ 247 26 559

Zaujala Vás naše práce?

Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma.

M: 774 722 800

E: mio@mioarchitects.cz

English